Psihologija i Filozofija

Kratke price za razmisljanjje

Re: Kratke price za razmisljanjje

Postao/la sajlent » 26 srp 2016 11:04

slika
sajlent

Postao/la Aguarupella » 26 srp 2016 14:46

sajlent je napisao/la:slika

Dobra ideja tog besplatnog šišanja beskućnika ali je pomalo tužno to da tako bogata zemlja ima tolike beskućnike.
A i onih koji će za šišanje dati 150 dolara...paradoksalno.
"Smijem ja sve što dolikuje čovjeku
Ko smije više od toga nije čovjek."

slika
Aguarupella

Postao/la sajlent » 26 srp 2016 23:04

Aguarupella je napisao/la:
sajlent je napisao/la:slika

Dobra ideja tog besplatnog šišanja beskućnika ali je pomalo tužno to da tako bogata zemlja ima tolike beskućnike.
A i onih koji će za šišanje dati 150 dolara...paradoksalno.

drzim da je to u ovom sluchaju najvishe rezultat bavljenja poslom koji volish.. ne mislim da je solidarnost pokretachka energija i ono sto je ovog bricu motivisalo da radi nedjeljom i besplatno.

moze bit naravno i da je samo reklama ili neka ko ce znat furka..

a mozda i vjezba na njima.. :mrgreen:
sajlent

Postao/la sajlent » 07 svi 2017 02:13

povijest to su mali, dugi, kratki, krotki, debeli, lijepi, dobri, mudri, ljubljeni, pravedni, smioni, pobozni, svadljivi, chelavi, mucavi, hromi, grbavi, strogi, strashni, grozni, crvenobradi.. bez zemlje, lavljeg srca, ochevi naroda, rodjeni u purpuru, velichanstveni, pijanice, ubojice, trovachi, koljachi, palikuche, bludnici, ludjaci...

povijest je uchiteljica zivota, usjedjelica s naocharima na shiljatom nosu. nikada ne pogadjamo sta hoche.. uvijek smo za neshto krivi, strepimo, drschemo i molimo se bogu da pusti da odahnemo, da zivimo, da nas oslobodi straha i smrti kojima nas prechesto bije nasha draga uchiteljica.

mi ne zelimo povijest, mi zelimo zivota boze.. ali sta mi tebe molimo.?!

pa i tebe je ona udesila. pribila ti chavlima noge i ruke na dva prekrizena balvana, uzdigla te do povijesnog skandala i zavela u svoje poslovne knjige pod pridjevom.. raspeti.
sajlent

Prethodna

Natrag na Psihologija i Filozofija